Aktualności

 Informacje o wolnych miejscach w naszym obiekcie, wieści z życia turystycznego, a nawet gawędy o historii Krutyni i regionu - o wszystkim dowiesz się w naszych aktualnościach.

                                                                                                                            Zapraszamy !

Pomysły na wypoczynek nad Krutynią

17 marzec 2020

Mazury każdego roku przyciągają turystów malowniczymi widokami oraz ciekawymi atrakcjami. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy przyrody, jak i osoby lubiące aktywny wypoczynek. Wybierając się w te strony warto zaplanować pobyt nad Krutynią.


czytaj więcej

Najlepsze pomysły na imprezy integracyjne na Mazurach

4 marzec 2020

Na organizację imprez integracyjnych dla swoich pracowników decydują się zarówno właściciele dużych korporacji, jak i niewielkich przedsiębiorstw. Wyjazd oferujący nie tylko szkolenia, ale i dobrą zabawę pozwala nabrać sił do nowych wyzwań, a dodatkowo sprawia, że pracownicy chętniej ze sobą współpracują. Na jakie atrakcje można liczyć wybierając Mazury?


czytaj więcejJak i gdzie zorganizować wyjazd integracyjny?

22 luty 2020

Dobrze zorganizowany wyjazd integracyjny w odpowiednio wybranym miejscu to świetny sposób, aby pracownicy lepiej się poznali a co za tym idzie – stworzyli zgrany zespół. Tego typu imprezy cieszą się niemałą popularnością ze względu na zalety jakie niosą. Stanowią one nie tylko odpoczynek od codziennych obowiązków, ale też wpływają na zwiększenie wydajności zatrudnionych w firmie osób.


czytaj więcejAktywny wypoczynek na Mazurach

13 luty 2020

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Nazywane krainą tysiąca jezior oferują nie tylko relaks na plaży, ale również wiele ciekawych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Jakie atrakcje warto wziąć pod uwagę planując pobyt na Mazurach?


czytaj więcejDziękujemy wszystkim turystom za miły pobyt u nas w sezonie 2019.
I zapraszamy serdecznie ponownie do nas.

Irena i Zbigniew Waszkiewiczowie

Promocja!

Zorganizowane grupy szkolne, młodzieżowe przyjmujemy w promocyjnej cenie 80 zł nocleg z trzema posiłkami dziennie.

Dowiedz się więcej osobiście

Region

Wsród rzek spławnych Krutynia jest tym, czym Sopot wśród nadmorkich letnisk – legendą. Od wiosny do jesieni jest główną atrakcją Mazur.

Dowiedz się więcej

Pobyt

Organizujemy: rodzinny wypoczynek, pobyty grup turystycznych, warsztaty psychologiczne, szkolenia, imprezy firmowe, okolicznościowe, biesiady i ogniska.

Dowiedz się więcej

Domki letniskowe

Dla naszych gości przygotowaliśmy 25 komfortowych domków letniskowych. Przyjmujemy zwierzęta.

Dowiedz się więcej

Restauracja

Smaczne i zdrowie wakacje w Krutyniance, z tradycyjną, regionalną i polską kuchnią.

Dowiedz się więcej

Imprezy firmowe

Krutynianka to idealne miejsce dla Twojego Biznesu, gdzie można przeprowadzić szkolenie, warsztaty psychologiczne, oraz spędzić niezapomniane chwile podczas imprezy integracyjnej.

Dowiedz się więcej

Cennik

W Krutyniance nad Krutynią - wygodnie, aktywnie, smacznie i bezpiecznie spędzisz wolny weekend oraz swoje wakacje. Wszystkim gwarantujemy miłe spędzenie czasu na łonie natury. Bo cenimy Państwa czas i pieniądze!

Dowiedz się więcej
Zapisano!