Aktywny wypoczynek na Mazurach

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Nazywane krainą tysiąca jezior oferują nie tylko relaks na plaży, ale również wiele ciekawych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Jakie atrakcje warto wziąć pod uwagę planując pobyt na Mazurach?

Łódka lub kajak

Mazury wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z jeziorami, których w tym regionie nie brakuje. Żeglowanie po większych akwenach nie jest jednak jedyną opcją aktywnego odpoczynku dla turystów odwiedzających tę część Polski. Nie mniej ciekawą formą spędzania czasu są spływy kajakowe miejscowymi rzekami. Ta atrakcja przypadnie do gustu z całą pewnością miłośnikom przyrody, a także osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakami. Spływy kajakowe Krutynią czy Sapiną nie są wymagające, chętnie więc decydują się na nie również rodziny z dziećmi.

Przejażdżki konne i rowerowe

Mazurskie rezerwaty przyrody można zwiedzać pieszo, ale nie tylko. W tym regionie nie brakuje miejsc, gdzie nauczymy się jeździć konno lub też będziemy doskonalić już posiadane umiejętności. Lekcje jazdy konnej spodobają się dzieciom, a przejażdżka z pewnością będzie dla najmłodszych prawdziwą przygodą. Turyści odwiedzający Mazury mogą ponadto wybrać się na wycieczkę bryczką. Inną opcją są rowery, które z łatwością wypożyczymy w wielu punktach. Na Mazurach nie brakuje ścieżek rowerowych – wiele kilometrów tras biegnących przez park krajobrazowy sprawia, że miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością będą zachwyceni.

Coś dla miłośników adrenaliny

Na Mazurach coś dla siebie znajdą również osoby, które lubią nieco mocniejsze wrażenia. W ich przypadku doskonale sprawdzić się mogą przejażdżki quadami, jazda w terenie off-road czy paintball. Oczywiście tego typu atrakcje organizowane są w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym w odpoczynku. Ta propozycja będzie ciekawym pomysłem na rozrywkę w przypadku większych grup, np. podczas wieczoru kawalerskiego lub firmowych imprez integracyjnych. Duży wybór aktywności sprawia, że każdy znajdzie na Mazurach coś odpowiedniego dla siebie!

Promocja!

Zorganizowane grupy szkolne, młodzieżowe przyjmujemy w promocyjnej cenie 80 zł nocleg z trzema posiłkami dziennie.

Dowiedz się więcej osobiście

Region

Wsród rzek spławnych Krutynia jest tym, czym Sopot wśród nadmorkich letnisk – legendą. Od wiosny do jesieni jest główną atrakcją Mazur.

Dowiedz się więcej

Pobyt

Organizujemy: rodzinny wypoczynek, pobyty grup turystycznych, warsztaty psychologiczne, szkolenia, imprezy firmowe, okolicznościowe, biesiady i ogniska.

Dowiedz się więcej

Domki letniskowe

Dla naszych gości przygotowaliśmy 25 komfortowych domków letniskowych. Przyjmujemy zwierzęta.

Dowiedz się więcej

Restauracja

Smaczne i zdrowie wakacje w Krutyniance, z tradycyjną, regionalną i polską kuchnią.

Dowiedz się więcej

Imprezy firmowe

Krutynianka to idealne miejsce dla Twojego Biznesu, gdzie można przeprowadzić szkolenie, warsztaty psychologiczne, oraz spędzić niezapomniane chwile podczas imprezy integracyjnej.

Dowiedz się więcej

Cennik

W Krutyniance nad Krutynią - wygodnie, aktywnie, smacznie i bezpiecznie spędzisz wolny weekend oraz swoje wakacje. Wszystkim gwarantujemy miłe spędzenie czasu na łonie natury. Bo cenimy Państwa czas i pieniądze!

Dowiedz się więcej
Zapisano!