Jak i gdzie zorganizować wyjazd integracyjny?

Dobrze zorganizowany wyjazd integracyjny w odpowiednio wybranym miejscu to świetny sposób, aby pracownicy lepiej się poznali a co za tym idzie – stworzyli zgrany zespół. Tego typu imprezy cieszą się niemałą popularnością ze względu na zalety jakie niosą. Stanowią one nie tylko odpoczynek od codziennych obowiązków, ale też wpływają na zwiększenie wydajności zatrudnionych w firmie osób.

Od czego zacząć?

Imprezy integracyjne mogą być organizowane dla różnych celów. Tego typu wyjazdy pozwalają poznać się nowo zatrudnionym pracownikom, lepiej zgrać już istniejący zespół, a nierzadko stanowią one swego rodzaju nagrodę za odniesiony przez firmę sukces. Podczas imprezy dodatkowo można zaobserwować jak jej uczestnicy zachowują się działając pod presją i sprawdzić, kto ma zdolności przywódcze, a kto jest najbardziej kreatywny, co z pewnością przyda się podczas delegowania zadań w firmie.

Aby realizacja tego typu celów była możliwa, trzeba zadbać o właściwe przygotowanie całego przedsięwzięcia. Kluczowe znaczenie ma opracowanie planu wyjazdu. Powinny się w nim znaleźć zarówno ciekawe rozrywki, jak i warsztaty czy szkolenia pozwalające pracownikom lepiej się poznać. Mogą prowadzić je specjalnie zatrudnieni w tym celu animatorzy, bądź osoby z firmy.

Gdzie na wyjazd integracyjny?

Oprócz przygotowania odpowiedniego planu wyjazdu integracyjnego nie mniej istotne jest wybranie miejsca imprezy. Powinno ono zapewniać warunki umożliwiające komfortowy wypoczynek, a także przestrzeń do przeprowadzenia wspomnianych wyżej warsztatów czy szkoleń. Ciekawą propozycją do organizacji tego typu wydarzeń są regiony atrakcyjne pod względem przyrodniczym, jak np. Mazury.

Pracownicy mogą dzięki temu nie tylko lepiej się zgrać, ale też odpocząć na świeżym powietrzu i aktywnie spędzić czas wolny. Oczywiście znaczenie ma również odległość od miejsca zamieszkania uczestników wyjazdu czy koszt organizacji całego przedsięwzięcia. Warto jednak pamiętać, że wydatki można ograniczyć decydując się np. na ośrodek wypoczynkowy oferujący noclegi w domkach letniskowych.

Promocja!

Zorganizowane grupy szkolne, młodzieżowe przyjmujemy w promocyjnej cenie 80 zł nocleg z trzema posiłkami dziennie.

Dowiedz się więcej osobiście

Region

Wsród rzek spławnych Krutynia jest tym, czym Sopot wśród nadmorkich letnisk – legendą. Od wiosny do jesieni jest główną atrakcją Mazur.

Dowiedz się więcej

Pobyt

Organizujemy: rodzinny wypoczynek, pobyty grup turystycznych, warsztaty psychologiczne, szkolenia, imprezy firmowe, okolicznościowe, biesiady i ogniska.

Dowiedz się więcej

Domki letniskowe

Dla naszych gości przygotowaliśmy 25 komfortowych domków letniskowych. Przyjmujemy zwierzęta.

Dowiedz się więcej

Restauracja

Smaczne i zdrowie wakacje w Krutyniance, z tradycyjną, regionalną i polską kuchnią.

Dowiedz się więcej

Imprezy firmowe

Krutynianka to idealne miejsce dla Twojego Biznesu, gdzie można przeprowadzić szkolenie, warsztaty psychologiczne, oraz spędzić niezapomniane chwile podczas imprezy integracyjnej.

Dowiedz się więcej

Cennik

W Krutyniance nad Krutynią - wygodnie, aktywnie, smacznie i bezpiecznie spędzisz wolny weekend oraz swoje wakacje. Wszystkim gwarantujemy miłe spędzenie czasu na łonie natury. Bo cenimy Państwa czas i pieniądze!

Dowiedz się więcej
Zapisano!