Najlepsze pomysły na imprezy integracyjne na Mazurach

Na organizację imprez integracyjnych dla swoich pracowników decydują się zarówno właściciele dużych korporacji, jak i niewielkich przedsiębiorstw. Wyjazd oferujący nie tylko szkolenia, ale i dobrą zabawę pozwala nabrać sił do nowych wyzwań, a dodatkowo sprawia, że pracownicy chętniej ze sobą współpracują. Na jakie atrakcje można liczyć wybierając Mazury?

Wypoczynek wśród mazurskiej przyrody

Imprezy integracyjne nierzadko łączą szkolenia bądź warsztaty z odpoczynkiem, a dodatkowe atrakcje wybierane są najczęściej zależnie od miejsca organizacji takiego wyjazdu. Mazury mają wiele do zaoferowania osobom ceniącym aktywność na świeżym powietrzu, dlatego imprezy firmowe w tej części Polski mogą okazać się ciekawym doświadczeniem.

Jednym z pomysłów godnych rozważenia jest spływ kajakowy Krutynią – rzeką płynącą przez rezerwat krajobrazowo-wodno-leśny. Podczas takiej wycieczki można podziwiać piękną mazurską przyrodę, a zwłaszcza miejscową florę. Wieczorem warto udać się z kolei na spływ łodziami połączony z pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Mazury doskonale sprawdzają się także jako miejsce wycieczek rowerowych, pieszych i konnych. Tego typu aktywności przypadną do gustu przede wszystkim osobom ceniącym możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu i miłośnikom malowniczych krajobrazów.

Relaks dla aktywnych

Mazury to nie tylko niespieszne wycieczki, ale również miejsce idealne do aktywnego wypoczynku. Podczas wyjazdów integracyjnych często stawia się na rozrywki wymagające aktywności w grupie i współpracy. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, można zdecydować się na paintball czy zajęcia terenowe. Zadania polegające na wspólnym działaniu są świetną zabawą, a dodatkowo pomagają wytypować wśród pracowników lidera i oczywiście sprzyjają lepszemu zgraniu zespołu.

Innym ciekawym pomysłem na aktywny odpoczynek są przejazdy wozami terenowymi czy poduszkowcem, które zapewniają niezapomniane wspomnienia. Jako interesująca atrakcja podczas imprezy integracyjnej świetnie sprawdzi się również lot balonem pozwalający jednocześnie podziwiać piękną przyrodę Mazur.

Promocja!

Zorganizowane grupy szkolne, młodzieżowe przyjmujemy w promocyjnej cenie 80 zł nocleg z trzema posiłkami dziennie.

Dowiedz się więcej osobiście

Region

Wsród rzek spławnych Krutynia jest tym, czym Sopot wśród nadmorkich letnisk – legendą. Od wiosny do jesieni jest główną atrakcją Mazur.

Dowiedz się więcej

Pobyt

Organizujemy: rodzinny wypoczynek, pobyty grup turystycznych, warsztaty psychologiczne, szkolenia, imprezy firmowe, okolicznościowe, biesiady i ogniska.

Dowiedz się więcej

Domki letniskowe

Dla naszych gości przygotowaliśmy 25 komfortowych domków letniskowych. Przyjmujemy zwierzęta.

Dowiedz się więcej

Restauracja

Smaczne i zdrowie wakacje w Krutyniance, z tradycyjną, regionalną i polską kuchnią.

Dowiedz się więcej

Imprezy firmowe

Krutynianka to idealne miejsce dla Twojego Biznesu, gdzie można przeprowadzić szkolenie, warsztaty psychologiczne, oraz spędzić niezapomniane chwile podczas imprezy integracyjnej.

Dowiedz się więcej

Cennik

W Krutyniance nad Krutynią - wygodnie, aktywnie, smacznie i bezpiecznie spędzisz wolny weekend oraz swoje wakacje. Wszystkim gwarantujemy miłe spędzenie czasu na łonie natury. Bo cenimy Państwa czas i pieniądze!

Dowiedz się więcej
Zapisano!