Imprezy integracyjne Mazury

Szkolenia, warsztaty i imprezy integracyjne dla firm

Krutynianka to idealne miejsce dla Twojego Biznesu, gdzie można przeprowadzić szkolenia, konferencje, warsztaty edukacyjne oraz spędzić niezapomniane chwile podczas świetnej imprezy integracyjnej. Wybór odpowiedniego miejsca na integrację w firmie jest szczególnie ważny. Grupa musi czuć się swobodnie. Musi mieć zapewnione atrakcje mogące urozmaicić imprezy integracyjne tak, by stały się one niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. Krutynianka to idealne miejsce do tego typu spotkań, ponieważ oferuje połączenie aktywnego wypoczynku z doskonałą zabawą.

Szkolenia i konferencje w Krutyniance

Zapraszamy pracodawców, organizatorów szkoleń i konferencji do naszego pięknego miejsca z niepowtarzalną atmosferą. Posiadamy salę szkoleniową na 80 miejsc. W trakcie pobytu na szkoleniu czy konferencji oferujemy bazę noclegową, wyśmienitą kuchnię i realizację uzupełniającego programu wypoczynkowego dla uczestników szkoleń czy konferencji. Wieczorami możemy zorganizować niezapomniane imprezy integracyjne dla grup.

Warsztaty edukacyjne

 • Propozycję tą kierujemy do każdego, kto pragnie odpocząć od zgiełku miasta i na nowo odnależć siebie.
 • Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję warsztatów z edukacji psychologicznej.
 • Łączymy aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z zajęciami psychoedukacyjnymi i rozmowami z psychologiem, psychoterapeutą, czy coachem.
 • Program warsztatów  oraz imprez integracyjnych dostosowujemy do potrzeb danej grupy pobytowej.

Imprezy integracyjne

Zapraszamy pracodawców i pracowników do wspólnej zabawy integracyjnej na świeżym powietrzu w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Zorganizowaliśmy już szereg bardzo udanych imprez integrujących grupy, jesteśmy w stanie dostosować ich program do wymagań naszych Klientów. Krutynianka to idealne miejsce, aby oderwać się od codziennych obowiązków i zrelaksować się wśród przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zabaw integracyjnych

Proponujemy:

 • czynny wypoczynek na spływie kajakowym po rzece Krutynia,
 • nocny spływ łodziami „pychówkami” po rzece Krutynia, połączony z pieczeniem kiełbasek przy ognisku na wodzie,
 • wycieczkę rowerową, pieszą lub bryczkami konnymi po Puszczy Piskiej,
 • gry i zabawy integracyjne „dziesięć stanowisk”,
 • jazdę wozami terenowymi, quadami, poduszkowcem,
 • paintball, strzelnicę (broń krótka, długa i paintballowa),
 • zajęcia terenowe-survival game, poszukiwanie skarbów, rajdy terenowe,
 • zajęcia linowe, loty widokowe balonem,
 • inne atrakcje wg życzeń grupy.

Imprezy firmowe Mazury

 Impreza integracyjna to doskonała alternatywa dla codziennych obowiązków, a jednocześnie świetna zabawa i budowanie więzi pracowników. Czy po imprezie integracyjnej, przeżycie niezapomnianych wrażeń i doświadczeniu wspólnej zabawy następuje wzrost motywacji? Zdecydowanie tak! Dlatego organizacja imprez integracyjnych tj. wspólne warsztaty kulinarne, gry miejskie i wiele innych atrakcji stały się trwałym elementem w terminarzu korporacji. Organizacja imprez firmowych dla swoich pracowników to także doskonała okazja, która pozwala zbudować i wzmocnić team building i przeżyć niesamowitą przygodę.

 

Zamiast hoteli wybierz imprezę integracyjną na świeżym powietrzu

 

Wyjazdy integracyjne mogą przybierać różne formy, ale najważniejsza kwestia to zapewnienie pracownikom dobrej zabawy. Jako zgrany zespół organizatorów co roku dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów. Niezależnie od rodzaju spotkań, organizacja imprezy integracyjnej ma zapewniać dobrą zabawę i liczne atrakcje, co buduje silne relacje w miejscu pracy. Naszą pasją jest organizacja imprez firmowych, które są skrojone na miarę i na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Niezależnie od tego czy są to zabawy na świeżym powietrzu, czy w innej oprawie, zawsze staramy się, aby integracja na linii pracownicy-pracodawcy była dopięta na ostatni guzik.

 

Niezapomniane imprezy integracyjne? Zapraszamy do Krutynianki

 

Jeżeli dbasz o kondycję Twojej firmy i doskonałe relacje z pracownikami to doskonale zdajesz sobie sprawę, że spotkanie integracyjne często nie wystarczy. Natomiast bardzo często dopiero możliwość wyjazdu integracyjnego widocznie zbliża do siebie ludzi, którzy na co dzień ze sobą pracują. Dlatego integracja pracowników poprzez różne zabawy integracyjne w ramach imprez firmowych pozwala wydobyć z każdego pracownika realne chęci do budowania szerszych relacji. W ten sposób atmosfera w miejscu pracy i kontakty z przełożonymi stają się zdecydowanie lepsze.

 

Firmowe imprezy integracyjne – Zorganizuj z nami imprezę integracyjną na Mazurach

 

Czy jako pracodawca myślałeś nad organizacją imprezy integracyjnej dla swoich pracowników? Jeżeli tak, to trafiłeś w idealne miejsce! Na zorganizowanie imprezy nie potrzebujemy wiele czasu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i świetne przygotowanie, dlatego eventy w plenerze z udział rodzin, wiele aktywności na świeżym powietrzu z udziałem rodzin i masa innych atrakcji pozwoli na skuteczne wzmocnienie więzi pracowników. Obecnie wyjazdy integracyjne można organizować na terenie całej Polski. Jednak imprezy integracyjne na Mazurach to klasyka w czystej postaci!

W naszym obiekcie Stacji Turystycznej Krutynianka w ciągu roku przyjmujemy wiele firm, które świetnie spędzają wspólny czas, mogąc uczestniczyć we wspólnej zabawie. Domki letniskowe z łazienkami, blisko natury i szlaków turystycznych są perfekcyjnie przygotowane, aby uczestnicy imprezy czuli się komfortowo. Zapewniamy, że każdy pracownik będzie zadowolony z licznych atrakcji, świetnej atmosfery, a także pobliskich restauracji. Nasza praca to pasja, a wszyscy zadowoleni klienci to dla nas największa satysfakcja. Przyjrzyj się naszej ofercie. Sprawdź, przetestuj i polecaj!

Zapraszamy do skorzystania z organizowanych przez nas imprez integracyjnych!

  Jesteś zdecydowany?

  Jak wygląda pobyt w Krutyniance?
  Jakie są wolne terminy?
  Odpowiemy na każde pytanie.

  Nasza lokalizacja

  Stacja Turystyczna Krutynianka,
  Krutyń 34.
  11-710 Piecki

   

  Zadzwoń do nas

  +48 604 630 157
  +48 608 370 640

  Napisz do nas

  krutynianka@krutynianka.pl

  © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone